Nostalgia copilăriei în România, trecut și prezent - Ceas mecanic rusesc desteptator SLAVA. Carcasa avea forma globului pamantesc cu o racheta in jurul lui. Foto imi apartine. | Facebook
Ceas vechi de masa Slava,ceas de colectie,ceas in starea care se vede,T.GRATUIT, 38, Rosu | Okazii.ro
Ceas de masa rusesc SLAVA, made in URSS, de colectie, functional Sector 4 - Timp liber si sport - Publi24.ro
Nostalgia copilăriei în România, trecut și prezent - Ceas mecanic rusesc desteptator SLAVA. Carcasa avea forma globului pamantesc cu o racheta in jurul lui. Foto imi apartine. | Facebook