Köprü - Bir resim yap çocuğum, Bir portre... Paletinde mavi olsun, deniz mavisi, Sonra bozkır sarısı, Çay yeşili, gül pembesi, süt beyazı... Bir resim yap çocuğum, Koy gözlerine Karadeniz'i, Marmara'yı, Ege'yi, Akdeniz'i.
Bir resim yap çocuğum, adı; MUSTAFA KEMÂL olsun!” | “Bir resim yap çocuğum, adı; MUSTAFA KEMÂL olsun!” (Osman Edip Türkmen şiiri) Eylem Öğretmene ve tüm Öğretmenlerimize ve Evlatlarımıza teşekkür ederiz. | By
SİFİN - Bir resim yap çocuğum, Bir portre, Paletinde mavi olsun, deniz mavisi Sonra bozkır sarısı Çay yeşili, gül pembesi, süt beyazı... Bir resim yap çocuğum Koy gözlerine Karadeniz'i Marmara' yı, Ege'
![Ümit Özdağ on Twitter: "Türk ordusunun asacağı bir tek poster vardır o da Atatürk posteridir. https://t.co/kGQ2BYEqpW" / Twitter Ümit Özdağ on Twitter: "Türk ordusunun asacağı bir tek poster vardır o da Atatürk posteridir. https://t.co/kGQ2BYEqpW" / Twitter](https://pbs.twimg.com/media/DBezftRXsAAbRLS.jpg)