![Emin Yoğurtcuoğlu on Twitter: "Yüzündeki kalp işaretini kimler fark etti? :) iletişim sesleri bunlar. Korkacak bir şey yok.Ancak askerde nöbet tutan birinin her gece bu sesten ötürü kafayı sıyıracak noktaya geldiğini bilirim. # Emin Yoğurtcuoğlu on Twitter: "Yüzündeki kalp işaretini kimler fark etti? :) iletişim sesleri bunlar. Korkacak bir şey yok.Ancak askerde nöbet tutan birinin her gece bu sesten ötürü kafayı sıyıracak noktaya geldiğini bilirim. #](https://pbs.twimg.com/media/EaVgQOyWoAMXzSm.jpg)
Emin Yoğurtcuoğlu on Twitter: "Yüzündeki kalp işaretini kimler fark etti? :) iletişim sesleri bunlar. Korkacak bir şey yok.Ancak askerde nöbet tutan birinin her gece bu sesten ötürü kafayı sıyıracak noktaya geldiğini bilirim. #
Alaca baykuş yavrusu büyüdü ama hala çevresinde bu kadar çok hayvanın olmasına alışamadı 😉💙 #kuş #kuşhekimliği #baykuş #alacabaykuş #yabanhayvanı... | By Mavişehir Veteriner Kliniği | Facebook
![Yaban hayvanlarını internette satıp Türkiye'nin her yerine yolluyorlar - Son Dakika Türkiye Haberleri | NTV Haber Yaban hayvanlarını internette satıp Türkiye'nin her yerine yolluyorlar - Son Dakika Türkiye Haberleri | NTV Haber](https://cdn1.ntv.com.tr/gorsel/g-r1itvhnkG22pBcZd-WHw.jpg?width=1060&height=795&mode=crop&scale=both&v=1609575062702&meta=square)